top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıT.N.

Bir Meslek İçin Onur Mücadelesi Özel Dedektiflik!

Dünyada yüzyıllardır var olan bir sektör Özel Dedektiflik / Profesyonel Araştırma Hizmetler. Ancak ülkemizde henüz bir yasal dayanağı maalesef yok. Bu bağlamda yasa altyapısının oluşturulması sürecinde yaşanan tüm engellemelere ve ihanetlere rağmen mesleğimizin onur mücadelesini sürdürmekteyiz.

“Merak ve Araştırma Duygusu” insanlık tarihinden beri hayatın içinde her zaman var olan bir olgu. Bu nedenle çağdaş toplumlarda gelişerek günümüze kadar profesyonel bir meslek haline gelen “Özel Dedektiflik / Profesyonel Araştırmacılık” mesleğinin zorunlu bir ihtiyaç olduğu kabul edilmektedir.

Mesleki geliştirme faaliyetlerimizi İsmail Yetimoğlu, Prof. Dr. Sevil ATASOY, Prof. Dr. Gazi UÇKUN, Av. Murat SÖYLEMEZ, Y. Vehbi DALDA, Ayla YORULMAZ, Av. Oya SÖYLEMEZ, Mustafa MAÇ ve diğer yol arkadaşlarımızdan oluşan, “Birkaç İyi Adam” ile amaç ve ilkelerimizden tavız vermeden kararlılıkla yolumuza devam etmekteyiz.


15 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Aldatan eşler yapıp ettiklerinin sonuçlarından sıyrılmak için aldatma ilişkilerini eşlerinden gizlemeye çalışırlar. Gizlemek için de daha önce yapmadıkları şekilde yalan söylemek dahil farklı davranma

bottom of page