Hakkımızda

30 yılı aşkın özel araştırmalarda görevli uzman bir kadronun oluşumu olan MAC Özel Dedektiflik ve Araştırma Bürosu, Kalekapı Vergi Dairesi ve Antalya Esnaf -Sanatkarlar Odasına kayıtlı olup; Özel Dedektifler Derneği (ÖDD) Antalya İl Temsilciliğini yürütmektedir.

 

ÖDD, Uluslararası Özel Dedektif Dernekleri Federasyonu-IKD üyesidir. ÖDD ve IKD ile oluşturduğumuz “İletişim ve İş Birliği Ağı” projesi altında, araştırma taleplerinizi anlaşmalı avukatlarla hukuki bir çerçevede değerlendirip; T.C Anayasası ve TCK ile insan hakları, demokrasi, özel hayatın korunması ilkeleri kapsamında ülke genelinde ve uluslararası düzeyde “Özel Dedektiflik / Profesyonel Araştırmacılık” alanında hizmet sunmaktayız.

Özel Dedektiflik / Profesyonel Araştırma Hizmetleri kapsamında; “Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Sigorta Hukuku ve Medeni Hukuk” alanlarında sözleşmeye ve gizlilik esaslarına bağlı kalınarak güvenilir çözümler üretmekteyiz. Ayrıca, Hukuk / Avukatlık ofislerinin talepleri doğrultusunda, yargıya intikal etmiş / edecek olan davalara delil toplamaktayız.